Szkolenie AutoCAD i Autodesk Inventor w PWSZ w Nysie – poziom średnio zaawansowany

szkolenie cad

Biuro Karier PWSZ w Nysie zaprasza na specjalistyczne 60-godzinne szkolenie z zakresu zaawansowanej obsługi programu AutoCAD i Autodesk Inventor.

Szkolenie z zakresu obsługi programu AutoCAD i Autodesk Inventor jest przeznaczone dla studentów i absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, nauczycieli oraz przedsiębiorców.

Uczestnicy będą mieli okazję poznać możliwości wykorzystania programów w modelowaniu oraz wizualizacji przestrzennej 2D i 3D, nauczyć się zasad opracowania projektu czy też reguł dotyczących tworzenia dokumentacji technicznej.

Koszt kursu wynosi 490 zł.
Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 28.11.2016 r. o godz. 15:00 w sali 114 G w budynku Collegium Artium.
Harmonogram kolejnych zajęć zostanie ustalony na pierwszym spotkaniu i będzie dopasowany do uczestników szkolenia. Każdy uczestnik, który zda egzamin końcowy otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o uzupełnienie karty zgłoszeniowej. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy złożyć osobiście w biurze organizatora szkolenia lub przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona!
Serdecznie zapraszamy!